Dailies® AquaComfort Plus® Toric (90 lenzen) zijn torische daglenzen van Alcon, speciaal ontworpen voor het corrigeren van astigmatisme. Deze lenzen combineren innovatieve technologieën voor een scherp zicht en optimaal comfort, en zorgen voor continue hydratatie gedurende de dag.
De Dailies® AquaComfort Plus® Toric lenzen zijn vervaardigd voor personen met astigmatisme en bieden een uitstekend zicht dankzij het innovatieve Precision Curve™ design. Dit design zorgt voor een stabiele plaatsing van de lens op het oog, wat resulteert in een helder en stabiel zicht gedurende de dag. De lenzen zijn gemaakt van een speciaal hydrogel materiaal dat hydrateert bij elke knipperbeweging, waardoor ze uiterst comfortabel zijn, zelfs in uitdagende omgevingen.
Torische lenzen: Deze lenzen zijn specifiek ontworpen om astigmatisme te corrigeren. Ze hebben een speciale vorm die zorgt voor een scherp zicht door het licht op de juiste manier op het netvlies te focussen.
Daglenzen: Deze lenzen zijn bedoeld voor eenmalig gebruik en worden aan het einde van de dag weggegooid. Ze zijn hygiënisch, vereisen geen onderhoud en zijn ideaal voor mensen met een actieve levensstijl.
Ervaar het gemak en comfort van de Dailies® AquaComfort Plus® Toric lenzen. Bestel ze nu bij LensOnline®, de grootste online aanbieder van contactlenzen met de vertrouwde service van je lokale opticien. Combineer het gemak van online winkelen met de expertise van een contactlensspecialist in jouw buurt!
| Basiscurve: | 8.8 |
|---|---|
| Diameter: | 14.4 |
| Materiaal: | Nelfilcon A |
| Lenstype: | Torisch (cilinder) |
| Draagtijd: | Daglenzen |
| Verpakkingshoeveelheid: | 90 lenzen |
| Materiaaltype: | Hydrogel |
| Leverancier: | Alcon |
| Vloeistofpercentage: | 69% |
| UV-bescherming: | NEE |
| Sterktebereik: | -8.00 — +4.00 |
9 - 10 van 345 beoordelingen
345 van 345 beoordelingen
Je suis astigmate et depuis que j'ai les dailies aquacomfort plus toric, je remarque que la lentille est particulièrement stable sur mon œil. Mon défaut visuel ne me gêne donc pas.
Ik heb astigmatisme en sinds ik de dailies aquacomfort plus toric heb merk ik dat de lens extra stabiel op mijn oog zit. Zo ervaar ik geen last van mijn afwijking.
Ho l’astigmatismo e da quando ho le dailies aquacomfort plus toric noto che la lente è particolarmente stabile sull’occhio. Così non risento del mio difetto visivo.
I have astigmatism and since getting dailies aquacomfort plus toric I've noticed the lens sits extra securely on my eye. That way my astigmatism doesn't bother me.
Ik heb astigmatisme en sinds ik de dailies aquacomfort plus toric heb merk ik dat de lens extra stabiel op mijn oog zit. Zo ervaar ik geen last van mijn afwijking.
Hele fijne lenzen die mijn astigmatisme corrigeren. Ik hoef ze gelukkig ook niet schoon te maken!
Really nice lenses that correct my astigmatism. Luckily I don't have to clean them either!
Des lentilles très agréables qui corrigent mon astigmatisme. Et heureusement, je n'ai pas besoin de les nettoyer !
Lenti molto comode che correggono il mio astigmatismo. Per fortuna non devo nemmeno pulirle!
Hele fijne lenzen die mijn astigmatisme corrigeren. Ik hoef ze gelukkig ook niet schoon te maken!
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.