De 1-Day Acuvue Moist Multifocal (30 lenzen) zijn daglenzen speciaal ontworpen voor mensen met presbyopie die op alle afstanden helder willen zien zonder de noodzaak van een leesbril. Vervaardigd door Johnson & Johnson, combineren deze multifocale lenzen het gemak van daglenzen met de unieke LACREON® technologie, waardoor je ogen de hele dag vochtig en fris aanvoelen.
1-Day Acuvue Moist Multifocal lenzen zijn de perfecte keuze voor mensen die de vrijheid willen om helder te zien op alle afstanden. Of je nu een boek leest, op je computer werkt of in de verte kijkt, deze lenzen bieden scherp zicht. De LACREON® technologie zorgt voor een vochtkussen dat de lenzen de hele dag bevochtigt, waardoor droge ogen worden voorkomen. Bovendien bieden deze lenzen UV-bescherming als extra beschermingslaag tegen de zon. Het blijft echter essentieel om een zonnebril te dragen voor volledige bescherming.
Ben je klaar voor een helder zicht op alle afstanden zonder de noodzaak van een leesbril? Bestel de 1-Day Acuvue Moist Multifocal nu online bij LensOnline®, de grootste aanbieder van contactlenzen online met de lokale service van de opticien. Ervaar het gemak en comfort van deze geavanceerde lenzen vandaag nog!
| Basiscurve: | 8.4 |
|---|---|
| Diameter: | 14.3 |
| Materiaal: | Etafilcon A |
| Lenstype: | Multifocaal |
| Draagtijd: | Daglenzen |
| Verpakkingshoeveelheid: | 30 lenzen |
| Materiaaltype: | Hydrogel |
| Leverancier: | Johnson & Johnson |
| Vloeistofpercentage: | 58% |
| UV-bescherming: | Ja |
| Sterktebereik: | -9.00 — +6.00 |
11 - 10 van 255 beoordelingen
255 van 255 beoordelingen
I'm giving a 3 because the courier delivered them a bit battered. The lenses aren't bad but I think I'll look for something cheaper.
Ik geef een 3 omdat de bezorger ze wat beschadigd heeft afgeleverd. De lenzen zijn niet slecht, maar ik denk dat ik iets goedkopers ga zoeken.
Ik geef een 3 omdat de bezorger ze wat beschadigd heeft afgeleverd. De lenzen zijn niet slecht, maar ik denk dat ik iets goedkopers ga zoeken.
Je donne un 3 parce que le transporteur me les a livrées un peu abîmées. Les lentilles ne sont pas mauvaises, mais je pense chercher quelque chose de plus économique.
Dò un 3 perchè il corriere me le ha consegnate un po' malconce. Le lenti non sono male ma penso che cercherò qualcosa di più economico.
Bon service et très bonnes lentilles !
Buon servizio e ottime lenti!
Good service and good lenses!
Goede service en prima lenzen!
Goede service en prima lenzen!
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.