EyeDefinition Hydra Fusion 1Day (30 lenzen) zijn sferische daglenzen. De contactlenzen zijn ontwikkeld met de gepatenteerde Fusion Technologie voor een helder en scherp zicht en meer comfort.
EyeDefinition Hydra Fusion 1Day daglenzen zijn ontwikkeld met de nieuwste Fusion Technologie. Deze technologie zorgt voor een stabiele traanfilm en garandeert bescherming van het oogoppervlak. Ook voorkomt dat eiwitaanslag en ander vuil zich aan de lens hechten voor helder en scherp zicht. De contactlenzen bevatten twee natuurlijke polymeren, TSP en HA, voor een betere bevochtiging. In combinatie met het dunne lensontwerp die wrijving tussen de lens en het ooglid minimaliseert, bieden deze lenzen ultiem draagcomfort.
LensOnline is een van de grootste online aanbieders van contactlenzen en lenzenvloeistof van Europa. We bieden 100% originele merklenzen van bekende fabrikanten aan. Dankzij onze samenwerkingen met meer dan 120 contactlensspecialisten verspreid over Europa kunnen wij de beste persoonlijke service aanbieden. Profiteer direct van het gemak van online contactlenzen bestellen met de expertise van een contactlensspecialist bij jou in de buurt.
Producent : | EyeDefinition |
Verpakkingshoeveelheid : | 30 Lenzen |
UV-bescherming : | Ja |
Materiaal : | Filcon IV |
Lenstype : | Sferische lenzen |
Draagtijd : | Daglenzen |
Lensmateriaal : | Hydrogel |
Opticien gaf aan dat dit een goed alternatief is voor Dailies. Nu een maand geprobeerd en merk geen verschil!
Goed alternatief voor Dailies daglenzen. Ben tevreden.
Livraison rapide et service profesionnel chez l'opticien à Braine
![]() |
![]() |